Alternative content

Get Adobe Flash player

Nieuws

Afgelopen weekend was het trainingsweekend voor de special members

In het weekend van 23, 24 en 25 april heeft dance4life voor de special members een uitgebreide training georganiseerd. De training werd geven door Lucca Leadership, een vrijwilligersorganisatie die helpt bij het versterken van communicatieve vaardigheden en helpt bij het ontdekken van je eigen sterkte punten. Dit om de inzet van deze gemotiveerde jongeren nog effectiever te maken en hen te inspireren een verschil te maken.

Door middel van verschillende presentaties, brainstormsessies en groepsopdrachten in de zonnige buitenlucht, werkten de special members aan hun eigen krachten. Ze leerden onder andere om niet alleen te kijken naar het doel, maar ook naar de omliggende factoren en dat goede voorbereiding en af en toe rust, net zo belangrijk zijn als het streven naar het doel.   
Ook in hun rol als special member zullen zij sterk in hun schoenen moeten staan en moeten ze weten hoe verschillende taken en situaties aan gepakt kunnen worden.




Om het weekend in het teken van dance4life te houden, is er een hoop gedanst en geswingd met de dance4life vibe. En doordat de Drill nog altijd lekker aanstekelijk weet te werken, hebben de special members ook de mensen van Lucca Leadership de nodige dance-moves bijgebracht.

Beide partijen hebben van elkaar kunnen leren en ze hebben er een gezellige, positieve tijd van gemaakt. Kortom, de special members zijn er weer klaar voor om dance4life te representeren!



Meer foto’s van het special member weekend zijn te vinden op onze Flick’r pagina.


Wil je ook reageren? Registreer je dan nu!


Reactie

Het was superrrrr =D
Thanks allemaal!