Duizenden jongeren dansen op Wereld Aids Dag tijdens dance4life event 2011

01.12.2011 | Algemeen, Scholenproject

Dance 4lif Event 2011 - Fedde Le Grand (Rutger Geerling)Vandaag, op Wereld Aids Dag, dansten duizenden jongeren in de Heineken Music Hall tijdens het dance4life event 2011. Het event is de afsluiting van schools4life, het scholenproject van dance4life, en was exclusief toegankelijk voor scholieren die zich in de afgelopen maanden hebben ingezet voor een wereld zonder hiv en aids. Zojuist is bekend gemaakt dat de scholieren met hun acties 175.398 euro hebben ingezameld.

Schools4life
Ruim 15.000 leerlingen van circa 30 middelbare scholen in Nederland kwamen de afgelopen maanden in actie tijdens schools4life. Met uiteenlopende acties vroegen zij aandacht voor de wereldwijde aidsproblematiek en zamelden zij in totaal 175.398 euro in voor hiv-preventieprogramma's van STOP AIDS NOW! specifiek gericht op jongeren in Afrika.

Jan Kooijman, dance4life ambassadeur:"Het is heel leuk om te zien hoe creatief de scholieren de acties invulden. Geen enkele actie was te gek om aandacht te vragen voor de wereldwijde aidsproblematiek en zo geld in te zamelen. Van dansmarathons, rommelmarkten en bekogelen van docenten met slagroomsoesjes tot zelfs gesponsord overnachten in een gevangeniscel of slapen in de kou in een kartonnen doos!"

Fedde le Grand, Doutzen Kroes en Jan Kooijman
Tijdens het dance4life event waren er optredens van onder andere Fedde le Grand, Sunnery James & Ryan Marciano, Don Diablo, The Partysquad en Erik Arbores. Naast DJ's waren er ook andere acts, zoals Handsome Poets, The Opposites en dansers van het populaire RTL5 programma So You Think You Can Dance. De presentatie van het event was in handen van dance4life ambassadeurs Nikkie Plessen en Barry Paf. Ook Jan Kooijman sprak de jongeren toe vanaf het podium

Tijdens het event werd een live verbinding gemaakt met dance4life ambassadrice Doutzen Kroes vanuit New York:"Ik baal echt enorm dat ik er niet live bij kan zijn! Gelukkig kan ik alle jongeren via deze weg wel vertellen dat ik zo blij ben dat ze zoveel geld hebben ingezameld, ik ben zo trots! dance4life kan daar heel veel goede dingen mee doen en dat is nog steeds heel hard nodig."

Avond voor 'friends4life'
Dezelfde artiesten zetten zich vanavond nog een keer in voor dance4life. Dan is de Heineken Music Hall het toneel voor het 'friends4life event'. Met dit event wil dance4life de donateurs - friends4life - bedanken en nieuwe friends4life werven. De opbrengst van het friends4life event gaat naar de wereldwijde scholenprojecten van dance4life, waardoor jongeren voorlichting krijgen over seks, hiv en aids. Er zijn nog enkele tickets voor het friends4life event te koop aan de deur bij de Heineken Music Hall.

NOS dance4life
De NOS maakt van het dance4life event een registratie.NOS dance4lifeis donderdag 1 december tussen 23.10 en 23.45 uur te zien op Nederland 3. Zaterdag 3 december wordt de registratie herhaald (15.15 op Nederland 1).

Dance 4life Event 2011 - Resultaat (Rutger Geerling)

(Social) Media

Hyves

Ook op Hyves zijn wij actief!

Bezoek de Hyves-pagina ›

Youtube

Alle dance4life gerelateerde videos die je je maar kan wensen!

Flickr

Op Flickr hebben wij een mooie selectie van dance4life foto’s neergezet.

  • Er kunnen geen Flickr foto's worden opgehaald
Bekijk alle foto's ›
© 2004 - 2011 dance4life · All rights reserved · Webdesign Admium